Premiery w Multikinie

W tym tygodniu tyskie Multikino zaprasza na trzy premiery. Od piątku (11 września) zobaczyć będzie można „Nigdy nie jest za późno” z Meryl Streep w roli głównej, polski dramat wojenny „Karbala” oraz „Hugo i łowcy duchów”.

11 września do kin trafi familijny film fantasy „Hugo i łowcy duchów” - animacja dostępna będzie w ofercie – Rodzina leci do kina, a to oznacza, że tańsze bilety zakupią rodzice, którzy przyjdą do kina z dziećmi.

Na pokazie przedpremierowym (12 września) zaprezentowany zostanie „Everest” - spektakularny thriller akcji, którego scenariusz oparty został na jednej z najtragiczniejszych w historii wypraw na Mount Everest.

W najbliższy weekend na widzów czekają dwa nocne maratony filmowe. Pierwszy z nich wystartuje 11 września i będzie to ENEMEF: Gry Wojenne, a w nim cztery najlepsze filmy o tematyce wojennej ostatnich lat – Furia, Snajper, Ocalony oraz premierowo Karbala.

Natomiast w kolejny weekend – 18 września, ENEMEF: Minimaraton Więźnia Labiryntu, który będzie doskonałą okazją, aby zobaczyć na wielkim ekranie dwie części serii wydarzeń Thomasa oraz grupy innych Streferów, którzy umieszczeni zostają w dziwnym, tajemniczym miejscu.

Do 10 września trwa projekt Multikina „Wracamy z hitami” - na ekrany powracają największe hity ostatnich miesięcy - „Snajper”, „Mad Max: Na drodze gniewu”, „Avengers. Czas Ultrona”, „AntMan”, „Magic Mike XXL”, „Carte Blanche”.