Maraton filmowy ENEMEF: Minimaraton 007


W najbliższą środę (4.11) o 19:30 w tyskim Multikinie odbędzie się Minimaraton 007 z przedpremierowym pokazem Spectre! To wyjątkowa okazja, aby najnowszą odsłonę przygód Jamesa Bonda zobaczyć już teraz.

ENEMEF Minimaraton 007
Minimaraton 007 to spotkanie oko w oko z najsłynniejszym tajnym agentem wszech czasów. W najbliższą środę poznać będzie można intrygujące sekrety misji szpiega z licencją na zabijanie i dać się porwać w wir niebezpiecznych i widowiskowych akcji w walce ze złem. Nie zabraknie oczywiście emocji, pięknych kobiet, drogich samochodów, alkoholu i ciętego dowcipu. O wszystko zadba James Bond.

Podczas Maratonu 007 zaprezentowane zostaną dwa filmy z serii o Jamesie Bondzie – najnowszy Spectre (na dwa dni przed polską premierą) i poprzedzający go Skyfall . To niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć najnowszą część kultowego cyklu aż dwa dni przed wszystkimi w Polsce!

Filmy zaprezentowane zostaną według chronologicznej kolejności, czyli najpierw Skyfall, a później Spectre – przedpremierowo!

Koszt biletów:
20 złotych – cena megazniżkowa dla wszystkich Szczęśliwców, którzy otrzymali specjalnego, uprawniającego do zniżki SMSa. Posiadając go, można zakupić dowolną ilość zniżkowych biletów.
28 złotych – cena dla posiadaczy legitymacji ISIC i ITIC; na jedną legitymację można zakupić jeden bilet.
29 złotych – cena dla posiadaczy biletów z poprzednich ENEMEFów; posiadając jeden bilet z poprzedniej edycji ENEMEF, można zakupić dowolną liczbę biletów zniżkowych.
30 złotych – cena dla gimnazjalistów, licealistów, studentów, którzy posiadają ważną legitymację; na jedną legitymację można zakupić jeden bilet zniżkowy.
33 złote – cena normalna.

Cena biletu nie obejmuje kosztu okularów 3D – 3 złote.
Wielka Dolewka Coca Coli – do każdego biletu dodawany jest kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju (Coca Cola, Fanta, Sprite).

Ograniczenie wiekowe – od 15 lat! Osoby w wieku 15-18 lat powinny mieć ze sobą podpisaną zgodę rodzica lub opiekuna.