Halloweenowy koncert w Tawernie

W sobotę o 19:00 Tawerna Pod Różą Wiatrów zaprasza na Halloween w TAWERNIE.

Koncert dadzą 3 mocne kapele – AXE CRAZY, Roadhog, Occult Milita.

Koszt biletu 5 złotych.

AXE CRAZY
Zespół powstał w 2010 roku w składzie: Jacek Boroń – wokal, Adrian Bigos – gitara, wokal, Robson Bigos – gitara, wokal  Andrzej Heczko – perkusja, Michał Włóczko – bas.
Od początku zespół grał muzykę z pogranicza klasycznego hard rocka i heavy metalu. Repertuar zespołu to ich własne kompozycje, często jednak usłyszeć można w ich wykonaniu covery klasycznych numerów hard&heavy. W 2011 roku nastąpiła pierwsza zmiana w składzie zespołu Michała zastąpił Kamil Pieściuk, a rok poźniej po odejściu Jacka nowym wokalistą został Michael Skotnicki. W ubiegłym roku Axe Crazy wydał swoją debiutancką Epkę „Angry Machines”.

Roadhog
To klasyczny heavy metalowy projekt z Krakowa, który założony został w 2012 roku. Ich wizerunek sceniczny przywołuje jasne skojarzenia z latami osiemdziesiątymi. Roadhog nagrał w tym roku swoją debiutancką płytę „Dreamstealer”, której producentem jest Olof Wikstrand ze szwedzkiego Enforcera. Płyta miała premierę w lutym tego roku i wydana została nakładem wytwórni Stormspell Records. Już w czerwcu tego samego roku materiał został wznowiony przez Thrashing Madness Records i wydany w Polsce!

Occult Militia
Occult Militia, znany wcześniej jako Snake's Head to kapela z Tychów, które prezentuje muzykę Trash/Speed Metal. Inspirują się głównie muzyką metalową z lat 80'. Zespół składa się z trzech młodych chłopaków, którzy potrafią porwać publikę! Co ciekawe -każdy z nich ma trochę inne upodobania do muzyki, co na scenie potęguje oryginalność materiału.