Ed Sheeran w Multikinie


Już jutro (3.11) o 19:30 w tyskim Multikinie odbędzie się pokaz „Ed Sheeran: Jumpers for Goalposts”.
Ed Sheeran to najpopularniejszy brytyjski wokalista młodego pokolenia, laureat dwóch BRIT Awards, nagrody Ivor Novello oraz twórca takich przebojów jak „I see fire”, „Sing”, czy „Don't”. Na specjalne życzenie widzów ponownie pojawi się na Wielkim Ekranie w tyskim kinie.

W lipcu 2015 roku Ed Sheeran zyskał miano pierwszego artysty w dziejach, który wystąpił solowo na kultowym stadionie Wembley. Ed Sheeran zachwycił publiczność dając popisowy koncert swoich przebojów, które znalazły się na pierwszych miejscach list przebojów. Wśród utworów znalazły się przeboje takie, jak „The a team”, „Don't”, „Sing” oraz światowy hit „Thinking out loud”. Zaskoczeniem dla widzów było wystąpienie na scenie wraz z Edem Eltona Johna.
Hite, które zostały wymienione powyżej pochodzą z ostatniego wydawnictwa artysty „X”, które ukazało się w czerwcu ubiegłego roku. Album ten w Polsce zyskał status podwójnej platynowej płyty.

Oprócz tego występu, zobaczyć można życie Eda za kulisami – milionowe sprzedaże płyt, zdobywanie kolejnych nagród i koncerty dla publiczności w każdym kraju pozwoliły osiągnąć Edowi naprawdę wiele. W bardzo krótkim czasie Ed zaszedł daleko.

Szereg tych wyjątkowych wydarzeń pozwoli fanom z całego świata znaleźć się blisko tego artysty, jak nigdy dotąd. Jumpers for Goalpost pozwoli przeżyć wszystkim oglądającym niezapomniane chwile.

Koszt biletu to 19 złotych.